Novinky

Ježíšek přišel předčasně! Mužeme cvičit!

Ve čtvrtek 3. 12. znovu otevíráme brány studia – kruhy, tyče a šály se vás už nemohly dočkat! Tak jak to bude? Od čtvrtka pokračujeme v kurzech, které běžely před uzavřením. Jelikož předpokládáme nemalé změny v obsazení jednotlivých termínů, budeme … Více »

TomboLOVÉ výhry

Výhry z TomboLOVE jsou tady! V nejbližších dnech tě kvůli výhře budeme kontaktovat emailem. Pokud si ale už nervózně okusuješ nehty od napětí, jestli tvoje čísla něco vyhrály – nečekej na informační email a zkontroluj si to v tabulce! :) … Více »

Opět jsme museli zavřít, ale učíme online

Od 8.10. 2020 jsou naše studia z důvodu nařízení vlády (v souvislosti s Covid-19) opět uzavřená. Cvičit s námi můžete ale i nadále prostřednictvím Online lekcí. Hlásit na ně se můžete klasicky prostřednictvím našeho rozvrhu. Lekce probíhají přes Zoom a … Více »

Máme otevřeno!

Milé kurzistky, jistě už netrpělivě vyhlížíte otevření našeho studia. Už máme vše připraveno! Více info naleznete v grafice po rozkliknutí tohoto příspěvku.

Na základě nařízení vlády ČR studio uzavřeno

Milé kurzistky, z důvodu usnesení vlády o přijetí krizového opatření se s účinností od 13.3. 2020 od 6:00 zakazuje přítomnost veřejnosti na sportovištích a v posilovnách. Jelikož chceme předejít šíření nákazy a považujeme za odpovědné Vás chránit před rizikovými činnostmi, … Více »

Otvírací doba během vánočních svátků

Otevírací doba během Vánočních svátků: 23.12-1.1 máme zavřeno, neprobíhají pravidelné lekce. Těšit se, můžete na speciální vánoční openclassy, které budou probíhat 26-30.12 a najdete je brzy vypsané na našich stránkách v sekci „kurzy a lekce“ – jednorázové lekce.

Zvýšení cen kurzovného od 1.11. 2019

Milé kurzistky, Rádi bychom vás touto cestou informovali, že u všech nově vypsaných začátečnických kurzů a také všech navazujících kurzů vyších pokročilostí, bude od 1.11. 2019 lehce navýšena cena kurzovného. Dopolední kurzy budou nově stát 2 200 Kč, odpolední 2 … Více »

Letní permanentka na všechny openclass

Máme pro vás úplnou 💣💥❤ Dnešním dnem počínaje si můžete pořídit letní PERMANENTKU NA OPENCLASS. Tentokrát jsem byly opravdu štedré a permanentka bude mít platnost celé 3 měsíce! Zahrnuje veškeré openclass lekce, které se budou konat v termínu 14.6. – … Více »

Mobilní aplikace

Vytvořili jsme mobilní aplikaci pro naše kurzistky! Najdete v ní videa všech prvků z dosaženého levelu a přehled vypisovaných openclassů s možností zasílání upozornění o jejich vypsání prostřednictvím push zpráv. Pokud o tyto upozornění zájem nemáte, jednoduše si push zprávy v … Více »