Novinky

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Milé kurzistky a přátelé Firefly, přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok. S kým se neuvidíme na vánočních openclassech, na toho se budeme těšit v novém roce .

Otvírací doba během vánočních svátků

Máme otevřeno i během vánočních svátků. Jen v době 23.12. – 2.1. neprobíhají pravidelné lekce. V době, kdy nebudou pravidelné kurzy, pro vás jako každý rok připravujeme speciální vánoční openclassy. Ty brzy najdete vypsané na našich stránkách v sekci “kurzy … Více »

Letní PERMANENTKA

Máme tu Den dětí. Pociťujeme společenskou odpovědnost, proto chceme dětem uvolnit venkovní hřiště od nevybouřených akrobatek invertujících na všem, na co se dá pověsit. Nech hřiště dětem a kup si LETNÍ PERMANENTKU, ať můžeš viset u nás klidně i každý … Více »

Máme otevřeno!

A je to tady!! Od pondělí 17. 5. otevíráme individuální lekce. Od pondělí 24. 5. OTEVÍRÁME KURZY. Nemůžeme se dočkat až se s Vámi potkáme. Nezapomeňte, že je potřeba negativní test (PCR ne starší jak 7 dní, antigenní ne starší … Více »

Fungování studia od pondělí 17.5.

Máme jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. 🤩😢 V pondělí 17.5. se ještě bohužel nevrátíte do svého kurzu. Ale! Můžete si se svou lektorkou domluvit soukromou lekci. I to je pro nás krok kupředu. 📱Napiš rovnou ji nebo na náš … Více »

Benefice pro pole dance

Benefici pro Pole Dance organizuje Czech Pole Sport Organization, z.s. spolu s Terezou Seidlovou a portálem Donio, ve spolupráci s pole dance studii napříč celou Českou Republikou. Záměrem projektu je podpořit zapojená pole dance studia v ČR, která z důvodu … Více »

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Drahé kurzistky a přátelé Firefly. Naše studio Vám přeje ty nejkrásnější svátky. Zároveň vám všem patří obrovské poděkování. Bez vás by totiž naše letošní Vánoce vůbec nebyly tak veselé – celý tento náročný rok nás podporujete, zapojovali jste se do … Více »

Bohužel opět zavíráme, ale učíme online!

Jak už víte ze zpráv a z doslechu, pátkem se studio znovu uzavírá. Vánoční openclassy spolu tedy neodtančíme, ale budeme rádi, pokud si od rohlíčků a punče odskočíte na naše online lekce! Budou k nalezení, jako předtím, v rozvrhu. O … Více »