Novinky

Workshopy s Jade Tinkler & Yvette Dusol

V květnu se u nás ve studiu budou konat workshopy s vítězkami World Pole Dance Championships v kategorii Doubles – Yvette Dusol a Jade Tinkler. V nabídce jsou workshopy pro mírně pokročilé, pokročilé, acroyoga pro všechny pokročilosti a soukromé lekce. … Více »

Christmas party Firefly 2016 – Royal

Srdečně zveme všechny pole dance tanečnice, kterým chybí v klubech tyče, naše studentky a jejich přátele, sourozence, partnery i rodiče. Přijďte se s námi pobavit a odreagovat se uprostřed vánočního shonu! Letos pro vás máme nachystanou exkluzivní stage v nádherném … Více »

MČR v pole sport 2016 (CPASF)

Tento víkend proběhlo v pražském divadle Hybernia semifinále MČR v Pole Sport pořádané Czech pole & aerial sports federation. Reprezentovali nás Jana Bělochová, Jana Krejčová, Tereza Teislerová – v amatérech, Klára Olivová v juniorech, Petr Homolka v kat. muži, Eva … Více »

Vánoční openclassy 2015

Na Vánoce jsme si pro Vás připravily spousty nových openclassů, ale i staré dobré klasiky. Přihlašovat se můžete v sekci “Kurzy a lekce“ v části “Jednorázové lekce“ na našem webu. Níže naleznete podrobný seznam všech openclassů i openspaců, ze kterých … Více »

Vánoční párty na Lávce – 12.12. 2015

Každý rok pořádá studio Firefly exkluzivní Vánoční párty. A letos tomu nebude jinak! Stejně jako minulý rok jsme si pro vás přichystali kromě tyčí, na kterých se budete moci dostatečně vydovádět, i krásnou stage na shows. Tentokrát v prostoru klubu … Více »

Mobilní aplikace

Vytvořili jsme mobilní aplikaci pro naše kurzistky! Najdete v ní videa všech prvků z dosaženého levelu a přehled vypisovaných openclassů s možností zasílání upozornění o jejich vypsání prostřednictvím push zpráv. Pokud o tyto upozornění zájem nemáte, jednoduše si push zprávy v … Více »

Letní permanentka na všechny openclass

Léto se blíží, vy chcete cvičit, ale hlásit do kurzu se vám nevyplatí? Využijte naší nabídky letní openclass permanentky a až do 15.9. můžete chodit neomezeně na všechny jednorázové lekce, které máme v rozvrhu. Kolikrát týdně dorazíte, je jen na … Více »

Výuka v den konání MČR 2015

V pořadí již čtvrtý ročník Mistrovství ČR v pole sport se bude konat již tuto neděli – 24.5. 2015! Vzhledem k tomu, že soutěže se účastní 4 naše reprezentatntky, půjdeme jim do divadla fandit a studio I.P. Pavlova bude v tento … Více »

Vánoční provoz studia

23., 24., 25. – Zavřeno. 26., 27. – Otevřeno, budou vypsány openclassy. 28., 29., 30. – Otevřeno, kurzy běží podle rozvrhu. 31.12. a 1.1 2015. – Zavřeno.

Nové kurzy pro začátečníky

Aktuálně vypsané kurzy pro začátečníky se velmi rychle plní. Pokud se vám nehodí aktuální nabídka kurzů nebo jste se nestihla pčihlásit, nezoufejte! Kurzy vypisujeme průběžně během celého roku! Napište nám email na info@firefly-poledance.cz a my vás budeme informovat o všech … Více »