Novinky

Benefice pro pole dance

Benefici pro Pole Dance organizuje Czech Pole Sport Organization, z.s. spolu s Terezou Seidlovou a portálem Donio, ve spolupráci s pole dance studii napříč celou Českou Republikou. Záměrem projektu je podpořit zapojená pole dance studia v ČR, která z důvodu … Více »

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Drahé kurzistky a přátelé Firefly. Naše studio Vám přeje ty nejkrásnější svátky. Zároveň vám všem patří obrovské poděkování. Bez vás by totiž naše letošní Vánoce vůbec nebyly tak veselé – celý tento náročný rok nás podporujete, zapojovali jste se do … Více »

Bohužel opět zavíráme, ale učíme online!

Jak už víte ze zpráv a z doslechu, pátkem se studio znovu uzavírá. Vánoční openclassy spolu tedy neodtančíme, ale budeme rádi, pokud si od rohlíčků a punče odskočíte na naše online lekce! Budou k nalezení, jako předtím, v rozvrhu. O … Více »

TomboLOVÉ výhry

Výhry z TomboLOVE jsou tady! V nejbližších dnech tě kvůli výhře budeme kontaktovat emailem. Pokud si ale už nervózně okusuješ nehty od napětí, jestli tvoje čísla něco vyhrály – nečekej na informační email a zkontroluj si to v tabulce! :) … Více »

Opět jsme museli zavřít, ale učíme online

Od 8.10. 2020 jsou naše studia z důvodu nařízení vlády (v souvislosti s Covid-19) opět uzavřená. Cvičit s námi můžete ale i nadále prostřednictvím Online lekcí. Hlásit na ně se můžete klasicky prostřednictvím našeho rozvrhu. Lekce probíhají přes Zoom a … Více »

Máme otevřeno!

Milé kurzistky, jistě už netrpělivě vyhlížíte otevření našeho studia. Už máme vše připraveno! Více info naleznete v grafice po rozkliknutí tohoto příspěvku.

Na základě nařízení vlády ČR studio uzavřeno

Milé kurzistky, z důvodu usnesení vlády o přijetí krizového opatření se s účinností od 13.3. 2020 od 6:00 zakazuje přítomnost veřejnosti na sportovištích a v posilovnách. Jelikož chceme předejít šíření nákazy a považujeme za odpovědné Vás chránit před rizikovými činnostmi, … Více »

Otvírací doba během vánočních svátků

Otevírací doba během Vánočních svátků: 23.12-1.1 máme zavřeno, neprobíhají pravidelné lekce. Těšit se, můžete na speciální vánoční openclassy, které budou probíhat 26-30.12 a najdete je brzy vypsané na našich stránkách v sekci „kurzy a lekce“ – jednorázové lekce.