Odeslat přihlášku na kurz L1/L2 baby friendly

Každou středu 10:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
11 lekcí / 1650 Kč Kurz nejen pro matky s dětmi, je ale potřeba počítat s přítomností dětí v sále.

Kurz má již plnou kapacitu, můžete se přihlásit jako náhradník.

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Přihlašujete se jako náhradník, jakmile se uvolní místo,
automaticky vám ho zarezervujeme a dáme vám vědět.

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O kurzech

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 200 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 1 800 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou.

Pokud se nebudete moci Vašeho kurzu v určitý termín zúčastnit, je možná náhrada v rámci tzv. openspace, kdy Vám lektorka na požádání vysvětlí a ukáže, co se dělalo na lekci, na které jste chyběla. Vstup na openspace, pokud se jedná o náhradu lekce, je samozřejmě zcela zdarma.

Kurz vede
Pavla Kupčo

Pavla Kupčo

Fascinuje mě spojení hudby a pohybu těla, které tanec nabízí. Tancuji od malička. Nejprve jsem se věnovala několik let baletu, poté scénickému tanci, který jsem o pár let později vystřídala tancem orientálním. Dále jsem absolvovala základy salsy, latinskoamerických tanců a flirt dance, ochutnala jsem i jazz dance, africký tanec či street dance. Nakonec jsem však zakotvila u pole dance, v němž lze využít prvky téměř všech dříve jmenovaných tanečních stylů. Věnuji se mu od roku 2009. Učaroval mě svou fyzickou náročností i obrovským prostorem pro sebevyjádření, jež nabízí. V rámci hodin pole dance, které vedu, se snažím kurzistky nejen zasvětit do techniky tance, ale ráda bych, aby se každá kurzistka také postupně naučila napojit se na své vnitřní vnímání a cítění sebe samé a byla schopná své vnitřní impulsy, nálady a emoce vyjadřovat pohybem. Díky pole dance lze objevit svou vnitřní krásu i divokou přirozenost. Rozhodně doporučuji ho vyzkoušet!

Od jara roku 2014 jsem na mateřské, posléze rodičovské dovolené a tak mohu nabídnout (nejen teoreticky, ale i osobní zkušeností podepřenou) pomoc matkám, které se chtějí dostat po porodu (opět) do kondice či se jen více hýbat, tančit a cítit se dobře ve svém těle. Přihlaste se na jedinečný kurz s hlídáním dětí, a pokud by Vám náhodou nevyhovoval čas, lze se domluvit i na individuálních lekcích dle Vašich časových možností (podle preferencí s dětmi či bez). Těším se na Vás!

pavla.kupco@gmail.com
tel.: +420 721 512 011