Odeslat přihlášku na kurz L1 začátečník

Každé úterý 11:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
12 lekcí / 1800 Kč od 2. 5. 2017

Kurz má již plnou kapacitu, můžete se přihlásit jako náhradník.

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Přihlašujete se jako náhradník, jakmile se uvolní místo,
automaticky vám ho zarezervujeme a dáme vám vědět.

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O kurzech

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 200 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 1 800 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou.

Pokud se nebudete moci Vašeho kurzu v určitý termín zúčastnit, je možná náhrada v rámci tzv. openspace, kdy Vám lektorka na požádání vysvětlí a ukáže, co se dělalo na lekci, na které jste chyběla. Vstup na openspace, pokud se jedná o náhradu lekce, je samozřejmě zcela zdarma.

Kurz vede
Naďa Horská

Naďa Horská

S pole dance jsem začala v roce 2010. Fascinovalo mě spojení tance a akrobacie a lákalo mě si to vyzkoušet. Hned po absolvování první lekce mi bylo jasné, že právě tudy se budou ubírat moje taneční kroky i v budoucnu. Odmalička jsem se věnovala baletu, vyzkoušela jsem i spoustu různých sportů, ale žádný z nich mě neučaroval, tak jako pole dance. Pojďte to zkusit taky! Vytvarujete si postavu, protáhnete tělo a to, co se dříve zdálo nemožné a nad vaše síly, se stane reálným.

nada.horska@centrum.cz
tel.: +420 725 190 778