Odeslat přihlášku na kurz Aerial Hoop L1-L5

Každé úterý 9:30
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
10 lekcí / 1500 Kč

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O kurzech

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 200 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 1 800 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou.

Pokud se nebudete moci Vašeho kurzu v určitý termín zúčastnit, je možná náhrada v rámci tzv. openspace, kdy Vám lektorka na požádání vysvětlí a ukáže, co se dělalo na lekci, na které jste chyběla. Vstup na openspace, pokud se jedná o náhradu lekce, je samozřejmě zcela zdarma.

Kurz vede
Veronika Lokajová

Veronika Lokajová

S pole dance jsem začala v roce 2012 a od té doby na něj nedala dopustit ani během cestovaní a bydlení po všech koutech světa od Pardubic po Mexico City. Od malička jsem se věnovala sportu i tanci. Pole dance byl vítaným spojením obou. Několikaleté zkušenosti jako trenérka plávání a pole dance mne utvrdily v tom, jak důležité jsou (kromě techniky) individualita, strečink, kombinace a uvolněná atmosféra na hodinách. V současné době se maximálně věnuji alternativní verzi akrobacie – Aerial Hoop. Všechny tyto lekce jsou pro mě perfektní formou odpočinku v komunitě úžasných, zajímavých a zábavných lidí. Vřele doporučuji;)

veronika.lokajova@seznam.cz
+420 724 091 333