Odeslat přihlášku na kurz P3

Každé úterý 19:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 2
9 lekcí / 1800 Kč

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O kurzech

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 400 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 2 200 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou.

Pokud se nebudete moci Vašeho kurzu v určitý termín zúčastnit, je možná náhrada v rámci tzv. openspace, kdy Vám lektorka na požádání vysvětlí a ukáže, co se dělalo na lekci, na které jste chyběla. Vstup na openspace, pokud se jedná o náhradu lekce, je samozřejmě zcela zdarma.

Kurz vede
Anna Skřičková

Anna Skřičková

Pole dance se věnuji tři a půl roku, předtím jsem nikdy netancovala, akorát jsem se jako malá věnovala sportovní gymnastice. Co mě obecně tanci a pole dance nejvíc baví je, že nemá hranice. Vždy můžete vymyslet něco nového, nikdy se vám nestane, že se začnete nudit..
Ráda se účastním pole dancových soutěží, vždy mě to motivuje a díky soutěžním tréninkům posouvám své hranice. Nejvíc mě baví artové soutěže, kde člověk musí pomocí tance vyjádřit nějakou emoci nebo příběh. Loni se mi na takové mezinárodní soutěži povedlo získat první místo, načež jsem se kvalifikovala i na mistrovství světa. To byl pro mě splněný sen a ukázka toho, že opravdu nic není nemožné, když člověk chce.