Odeslat přihlášku na kurz Mini-kurz Low-flow&acro

Každé pondělí 19:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 2
5 lekcí / 1125 Kč

Kurz má již plnou kapacitu, můžete se přihlásit jako náhradník.

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Přihlašujete se jako náhradník, jakmile se uvolní místo,
automaticky vám ho zarezervujeme a dáme vám vědět.

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O kurzech

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 700 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 2 500 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou.

Pokud se nebudete moci Vašeho kurzu v určitý termín zúčastnit, je možná náhrada v rámci tzv. openspace, kdy Vám lektorka na požádání vysvětlí a ukáže, co se dělalo na lekci, na které jste chyběla. Vstup na openspace, pokud se jedná o náhradu lekce, je samozřejmě zcela zdarma.

Kurz vede
Tereza Bínová

S pole dance jsem začala v roce 2014.

Oblíbený trik:
Na dynamických tricích mě baví překonávání strachu a ladění techniky. Flexibilní a silové prvky jsou zas zkouškou trpělivosti a píle, jen tak se postupně daří zvyšovat rozsahy nebo sílu. Ráda hledám způsoby, jak mezi sebou triky kreativně kombinovat. Jako oblíbený bych ale určitě označila i prvek, který někoho naučím. Z toho mám radost vždycky.

Moje lekce:
Ve Firefly učím pokročilé kurzy pole dance a rehab kurzy. Na mých lekcích se rozčilujeme a bojujeme, když se učíme nové věci. Ale o to víc se radujeme, když se nám to podaří.

Ve volném čase:
Dělám stojky, chodím pěšky na místa, kam se pěšky běžně nechodí. Jezdím na kole, čtu, chodím na jógu, učím se nové věci a piji hodně kávy.

Sportovní úspěchy:
9. místo Mistrovství světa v pole sport (2018)
1., 2., 3. místo na Mistrovství ČR v pole sport (2016, 2017, 2018)
1. místo Pole Theatre Hungary (2017)
2. místo Pole Thearte Germany (2017)

Kontakt:
terezaxbinova@gmail.com
IG: @terezateis