Odeslat přihlášku na openclass Fitness kruhový workout

17. 7. 2018 17:00
ve studiu Hradčanská
150 Kč

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O openclass

Openclass je jednorázová lekce, na kterou si musíš udělat samostatnou rezervaci. Platí se převodem nebo z Tvé elektronické peněženky, případně v hotovosti na místě. Po telefonické domluvě lze na lekci přijít i bez rezervace, samozřejmě pokud je volno.

V rozvrhu můžete najít například tyto openclass:

Stretching – vhodné pro všechny pokročilosti, i pro úplné začátečníky. Chcete si sednout do provazu, ale nikdy jste ho neměla? Nebojte se, i my jsme byly kdysi „dřevěné“. Účelem lekce je postupně pracovat na zvyšování Vaší flexibility a kam až budete chtít v tomto směru dojít, je jen a pouze na Vás.

Aerial hoop / Aerial silks – vzdušná akrobacie na kruhu / šálách.

PoleFit / Makej! – zábavnou formou posilujeme, cvičíme s vlastní vahou, u tyče a na tyči. Určené všem, kdo chtějí pracovat na zvyšování své fyzické kondice. Podpoříte i partie potřebné pro pole dance. Všechny pokročilosti!

Spinning pole – triky a kombinace na spinové (otáčivé) tyči.

Taneční speciál – taneční přechody, propojování prvků, choreografie.

Kurz vede
Veronika Lokajová

Veronika Lokajová

S pole dance jsem začala v roce 2012 a od té doby na něj nedala dopustit ani během cestovaní a bydlení po všech koutech světa od Pardubic po Mexico City. Od malička jsem se věnovala sportu i tanci. Pole dance byl vítaným spojením obou. Několikaleté zkušenosti jako trenérka plávání a pole dance mne utvrdily v tom, jak důležité jsou (kromě techniky) individualita, strečink, kombinace a uvolněná atmosféra na hodinách. V současné době se maximálně věnuji alternativní verzi akrobacie – Aerial Hoop. Všechny tyto lekce jsou pro mě perfektní formou odpočinku v komunitě úžasných, zajímavých a zábavných lidí. Vřele doporučuji;)

veronika.lokajova@seznam.cz
+420 724 091 333