Odeslat přihlášku na openclass Spinovka class

22. 9. 2020 20:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 2
220 Kč

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O openclass

Openclass je jednorázová lekce, na kterou si musíš udělat samostatnou rezervaci. Platí se převodem nebo z Tvé elektronické peněženky, případně v hotovosti na místě. Po telefonické domluvě lze na lekci přijít i bez rezervace, samozřejmě pokud je volno.

V rozvrhu můžete najít například tyto openclass:

Stretching – vhodné pro všechny pokročilosti, i pro úplné začátečníky. Chcete si sednout do provazu, ale nikdy jste ho neměla? Nebojte se, i my jsme byly kdysi „dřevěné“. Účelem lekce je postupně pracovat na zvyšování Vaší flexibility a kam až budete chtít v tomto směru dojít, je jen a pouze na Vás.

Aerial hoop / Aerial silks – vzdušná akrobacie na kruhu / šálách.

PoleFit / Makej! – zábavnou formou posilujeme, cvičíme s vlastní vahou, u tyče a na tyči. Určené všem, kdo chtějí pracovat na zvyšování své fyzické kondice. Podpoříte i partie potřebné pro pole dance. Všechny pokročilosti!

Spinning pole – triky a kombinace na spinové (otáčivé) tyči.

Taneční speciál – taneční přechody, propojování prvků, choreografie.

Kurz vede
Anna Skřičková

Anna Skřičková

Pole dance se věnuji tři a půl roku, předtím jsem nikdy netancovala, akorát jsem se jako malá věnovala sportovní gymnastice. Co mě obecně tanci a pole dance nejvíc baví je, že nemá hranice. Vždy můžete vymyslet něco nového, nikdy se vám nestane, že se začnete nudit..
Ráda se účastním pole dancových soutěží, vždy mě to motivuje a díky soutěžním tréninkům posouvám své hranice. Nejvíc mě baví artové soutěže, kde člověk musí pomocí tance vyjádřit nějakou emoci nebo příběh. Loni se mi na takové mezinárodní soutěži povedlo získat první místo, načež jsem se kvalifikovala i na mistrovství světa. To byl pro mě splněný sen a ukázka toho, že opravdu nic není nemožné, když člověk chce.