Workshopy

Workshopy jsou jednorázové víkendové lekce, na kterých si můžeš vyzkoušet něco, co v našem rozvrhu pravidelně nenajdeš. Jsou to speciální lekce, které si lektoři připravili výjimečně pro tuto příležitost. Workshop může vést i hostující instruktor z jiného studia nebo dokonce z cizny. Workshopy TRY AERIAL HOOP nebo TRY AERIAL SILKS jsou určeny úplným začátečníkům, kteří se chtějí s těmito disciplínami obeznámit ještě před tím, než se zapíšou do kurzu.

Aerial Hoop Tricks & Combos

Během workshopu tě lektorka naučí nové přechody mezi triky a také kombinace na kruhu, které se do osnov kurzů nevešly!

Vypsané lekce

Workshop flexi Michel Dryadalis

Flexi legs Workshop je zaměřený na flexibilitu a mobilitu spodní části těla. Cílem je prohloubení rozsahu v provazu, rozštěpu či placce a využití v jakémkoli odvětví tance a sportu. Součástí workshopu je seznámení s prvky a vysvětlení správné techniky a principů. Konzultace na závěr je samozřejmostí.

Vypsané lekce

Try Pole dance

Láká tě pole dance, ale zatím jsi nenašla odvahu to zkusit? Během zkušební lekce ti ukážeme, že je to nejen dřina ale především zábava. Projdeme základní prvky – otočky, sedy a možná dojde i na vis hlavou dolů! Nezapomeň si vzít s sebou kraťásky! Lekce trvá 90 min.

Vypsané lekce

Try Aerial Hoop

Aerial hoop je jeden ze směrů současné vzdušné akrobacie, propojuje gymnastické a taneční prvky. Zajímá tě jaké to je, ale zatím jsi nenašla odvahu to zkusit? Během zkušební lekce ti ukážeme, že je to nejen dřina ale především zábava. Lekce trvá 90 min.

Vypsané lekce

Exotic High heels

Taneční hodina, kde jsou vysoké podpatky povinné. Stud nechte v šatně a užijte si smyslné pohyby. Na hodinu doporučujeme také legíny a chrániče na kolena. Workshop trvá 90 min.

Vypsané lekce

Stretching

Chceš se naučit most, provaz, placku, nebo se jen tak protáhnout? Pojď s námi na strečink! Protahujeme celé tělo, některé hodiny ale můžou být zaměřeny specificky na strečing nohou nebo zad. Vhodné pro všechny pokročilosti. Délka workshopu je 60 min.

Vypsané lekce

Tricks & Combos

Vypsané lekce