Workshopy

Workshopy jsou jednorázové víkendové lekce, na kterých si můžeš vyzkoušet něco, co v našem rozvrhu pravidelně nenajdeš. Jsou to speciální lekce, které si lektoři připravili výjimečně pro tuto příležitost. Workshop může vést i hostující instruktor z jiného studia nebo dokonce z cizny. Workshopy TRY AERIAL HOOP nebo TRY AERIAL SILKS jsou určeny úplným začátečníkům, kteří se chtějí s těmito disciplínami obeznámit ještě před tím, než se zapíšou do kurzu.

Aerial silks

Populární vzdušná akrobacie na šálách! Volná hodina s lektorkou je přístupná všem. Pokud se chceš naučit základy nebo zapracovat na svých akrobatických dovednostech, pak se můžeš přihlásit!

Vypsané lekce

Workshop flexi Michel Dryadalis

Flexi & mobility full body Workshop je zaměřený na flexibilitu a mobilitu celého těla. Cílem je prohloubení rozsahů a využití prvků jako je provaz, rozštěp, most, chytačka, škorpion atd. v jakémkoli odvětví tance a sportu. Součástí workshopu je seznámení s prvky a vysvětlení správné techniky a principů. Konzultace na závěr je samozřejmostí.

Vypsané lekce

Aerial Hoop Drops & Rolls

Workshop věnovaný kontrolovaným pádům a otočkám na kruhu. Přines si legíny a tričko s dlouhým rukávem. Pokud je máš doma, uplatníš i návleky na lokty a jógový popruh – lektorka Kate ho používá jako pomůcku k dropům.

Vypsané lekce