Odeslat přihlášku na Aerial Hoop L1 17.2.

17. 2. 2018 11:30
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
300 Kč

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O workshopech

Workshopy jsou určeny buď  pokročilým tanečnicím, kteří mají zájem o intenzivní výuku nebo úplným začátečníkům, kteří se vzdušnou akrobacií nemají žádné předchozí zkušenosti. Často jsou využívány jako zkušební lekce, pokud si nejste jistá, že by vás tyto lekce bavily a chcete si jej nejdřív vyzkoušet, než se přihlásíte do kurzu. Workshopy mohou být hodinové (200 Kč) nebo 90ti minutové (300 Kč) a probíhají pouze o víkendech nebo o svátcích. Pokud jste držitelé voucheru z portálu slevomat.cz, uveďte prosím v přihlášce také číslo vašeho voucheru! Aktuálně vypsané workshopy pro začátečníky najdete v celkovém přehledu lekcí na našich webových stránkách pod záložkou „kurzy a lekce“.

Kurz vede
Veronika Lokajová

Veronika Lokajová

S pole dance jsem začala v roce 2012 a od té doby na něj nedala dopustit ani během cestovaní a bydlení po všech koutech světa od Pardubic po Mexico City. Od malička jsem se věnovala sportu i tanci. Pole dance byl vítaným spojením obou. Několikaleté zkušenosti jako trenérka plávání a pole dance mne utvrdily v tom, jak důležité jsou (kromě techniky) individualita, strečink, kombinace a uvolněná atmosféra na hodinách. V současné době se maximálně věnuji alternativní verzi akrobacie – Aerial Hoop. Všechny tyto lekce jsou pro mě perfektní formou odpočinku v komunitě úžasných, zajímavých a zábavných lidí. Vřele doporučuji;)

veronika.lokajova@seznam.cz
+420 724 091 333