Odeslat přihlášku na Aerial silks L1 4.2. 13:30

4. 2. 2018 13:30
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
300 Kč

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O workshopech

Workshopy jsou určeny buď  pokročilým tanečnicím, kteří mají zájem o intenzivní výuku nebo úplným začátečníkům, kteří se vzdušnou akrobacií nemají žádné předchozí zkušenosti. Často jsou využívány jako zkušební lekce, pokud si nejste jistá, že by vás tyto lekce bavily a chcete si jej nejdřív vyzkoušet, než se přihlásíte do kurzu. Workshopy mohou být hodinové (200 Kč) nebo 90ti minutové (300 Kč) a probíhají pouze o víkendech nebo o svátcích. Pokud jste držitelé voucheru z portálu slevomat.cz, uveďte prosím v přihlášce také číslo vašeho voucheru! Aktuálně vypsané workshopy pro začátečníky najdete v celkovém přehledu lekcí na našich webových stránkách pod záložkou „kurzy a lekce“.

Kurz vede
Ivana Kolcunova

Ivana Kolcunova

Nejčastěji se mě lidi ptají: "Už jsi spadla?" a já říkám: "Nespadla. Protože to bychom se teď spolu asi nebavili:)" Různým formám akrobacie jsem se věnovala už od dětství (akrobacie na koni, párová akrobacie, akrobatický rock'n'roll) a vzdušný tanec se tak pro mě stal přirozeným vyústěním a zúročením všeho předchozího. Vzdušné zkušenosti a nadšení jsem načerpala a rozvíjela v Cirkus trochu jinak, Cirqueon, KD Mlejn a AirGym. Akrobacii na šálách se věnuju od roku 2011. Cirkus sice není mojí prací, ale baví mě a umožňuje mi naplno žít a spokojeně pracovat:)

ivana@artelevite.cz
tel.: +420 725 442 045