Odeslat přihlášku na Spinning hoop tricks

6. 6. 2020 10:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
700 Kč

Tuto lekci učí jen Eva.

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O workshopech

Workshopy jsou určeny buď  pokročilým tanečnicím, kteří mají zájem o intenzivní výuku nebo úplným začátečníkům, kteří se vzdušnou akrobacií nemají žádné předchozí zkušenosti. U každého workshopu je jeho zaměření definováno. Workshopy pro úplné začátečníky jsou často využívány jako zkušební lekce, pokud si nejste jistá, že by vás tyto lekce bavily a chcete si jej nejdřív vyzkoušet, než se přihlásíte do kurzu. Pokud jste držitelé voucheru z portálu slevomat.cz, uveďte prosím v přihlášce také číslo vašeho voucheru! Aktuálně vypsané workshopy pro začátečníky najdete v celkovém přehledu lekcí na našich webových stránkách pod záložkou „kurzy a lekce“.

Kurz vede
Míša a Eva Airko Liberec

Míša a Eva Airko Liberec

My jsme Míša a Eva ze studia Airko Liberec, kde trénujeme i učíme. Naše specialita jsou doubles na kruhu a síťce, kde vystupujeme jako Duo Allure. Spolu trénujeme čtvrtým rokem, samy ještě o něco déle. Rády se s vámi podělíme o něco z našich lekcí, ať už to budou choreografie, kombinace nebo program Fit&strong. V roce 2019 se nám podařilo zvítězit v kategorii doubles na Airy Fairy.