Odeslat přihlášku na Easy combinations & hot body

29. 5. 2021 9:30
ve studiu I. P. Pavlova Sál 2
0 Kč

WS v rámci projektu Benefiční den pro pole dance (více info na fb Czech Pole Sport Organization). Přihlašujte se prosím přes portál Donio, rezervace neuhrazené přes Donio.cz nebudou platné, děkujeme za pochopení.

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O workshopech

Workshopy jsou určeny buď  pokročilým tanečnicím, kteří mají zájem o intenzivní výuku nebo úplným začátečníkům, kteří se vzdušnou akrobacií nemají žádné předchozí zkušenosti. U každého workshopu je jeho zaměření definováno. Workshopy pro úplné začátečníky jsou často využívány jako zkušební lekce, pokud si nejste jistá, že by vás tyto lekce bavily a chcete si jej nejdřív vyzkoušet, než se přihlásíte do kurzu.

Kurz vede
Kristína Skácelová

Kristína Skácelová

Pole dance se věnuji od roku 2015.

Oblíbený trik:
Mám ráda jednoduché triky, protože vypadají krásně, např. gemini, scorpio, butterfly, sed… Ale v oblibě mám i silové triky. Flexibilní moc nejsem, takže jsem ráda, že zvládnu jednodušší provazové variace, ale člověk se nesmí přestat snažit.

Moje lekce:
Snažím se, aby byla na lekci příjemná a přátelská atmosféra. Aby si kurzistky cvičení užily a postupně se dostávaly ke svým pole dancovým cílům.

Ve volném čase:
Pokud netrávím čas se svým synem, chodím ráda do fitka, na procházky se psem, jezdím na výlety. Doma ráda peču různé zdravé i nezdravé dobroty.

Sportovní úspěchy:
Sportovní úspěchy, kterými bych se mohla chlubit nemám. Už dvakrát jsem se přihlásila na soutěž, a těsně před ní jsem se zranila. Jsem ale hrdá na to, že jsem mohla být součástí první Opening Number crew na Express Yourself by Pole and Me.

Kontakt:
kristinaskacelova@gmail.com
+420 736 135 735