Odeslat přihlášku na TRY Aerial hoop

11. 2. 2023 9:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
400 Kč

Zkušební 90min lekce pro úplné začátečníky.

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O workshopech

Workshopy jsou určeny buď  pokročilým tanečnicím, kteří mají zájem o intenzivní výuku nebo úplným začátečníkům, kteří se vzdušnou akrobacií nemají žádné předchozí zkušenosti. U každého workshopu je jeho zaměření definováno. Workshopy pro úplné začátečníky jsou často využívány jako zkušební lekce, pokud si nejste jistá, že by vás tyto lekce bavily a chcete si jej nejdřív vyzkoušet, než se přihlásíte do kurzu.

Kurz vede
Kateřina Tollingerová

Aerial hoop dělám od roku 2018, aerial silks od 2019.

Oblíbený trik:
Nejradši mám prvky dynamické. Není nad řízený pád. Člověku naběhne adrenalin a hned má lepší den!

Moje lekce:
Lekce se snažím dělat pestré. Střídám choreo, dynamiku, nové prvky. Na jednu stranu zbožňuji učení začátečníků. Těší mě, když se někdo nadchne pro kruh, úplně stejně jako pokroky mých kurzistů. Ale mám ráda i jednorázové lekce pro pokročilé, kde se učíme dropy a rolování.

Ve volném čase:
Ráda jím, scházím se s přáteli, jezdím do hor nebo na výlety, dělám stojky.

Sportovní úspěchy:

Když jsem byla mladší, věnovala jsem se 4 roky cheerleadingu, s týmem jsme vyhráli 2 medaile. V roce 2019 jsem byla druhá na Mistrovství ČR a SR v Aerial hoop v kategorii amatér.

Kontakt:
Katytoll@seznam.cz
+420 603 773 056