Zvýšení cen kurzovného od 1.11. 2019

Milé kurzistky,

Rádi bychom vás touto cestou informovali, že u všech nově vypsaných začátečnických kurzů a také všech navazujících kurzů vyších pokročilostí, bude od 1.11. 2019 lehce navýšena cena kurzovného. Dopolední kurzy budou nově stát 2 200 Kč, odpolední 2 400 Kč.

Cena kurzovného se od založení studia v roce 2009 doposud neměnila, ovšem ceny ostatních věcí (např. nájem, elektřina, plyn atd.) rostly. Dokonce jsme s překvapením zjistili, že patříme k nejlevnějším studiím v Praze, což však ani vzdáleně neodpovídá tomu, jak vysoká je ve Firefly úroveň služeb a lektorů.

Zaroveň vám ale toto lehké zvýšení cen chceme nějak vykompenzovat a proto jsme se pustili do spousty změn, které vám mají přinést více komfortu při cvičení. Např. v sále 2 na I.P. Pavlova je nová podlaha, do sálu 1 jsme přikoupili matrace pro aerial hoop & silks, máme nové závěsné body dle nejnovějších směrnic, nové karimatky, příští týden přibudou nové dveře do soukromkové místnosti a pracujeme na nových webových stránkách. Pevně věříme, že na nás kvůli tomu nezanevřete a zachováte nám přízeň i na dále.

Děkujeme za pochopení, s pozdravem,

Linda a Kristýna – majitelky studia Firefly & kolektiv