Workshopy

Workshopy jsou určeny úplným začátečníkům, kteří se vzdušnou akrobacií nemají žádné předchozí zkušenosti. Často jsou využívány jako zkušební lekce, pokud si nejste jistá, že by vás tato aktivita bavila a chcete si nejdřív vyzkoušet jen jednu lekci.

Pole dance

Naučíte se základní prvky na tyči, vyzkoušíte si otočky, „létání", stání nebo sezení na tyči. Ty odvážnější si mohou vyzkoušet i vis hlavou dolů.

Vypsané lekce

Aerial hoop

Vzdušná akrobacie na kruhu. Chcete se naučit základy nebo více pracovat na svých akrobatických dovednostech? Přihlašte se!

Vypsané lekce

Aerial silks

Vzdušná akrobacie na šálách. Openclass je otevřen pro všechny pokročilosti. Chcete se naučit základy nebo více pracovat na svých akrobatických dovednostech? Přihlašte se!

Vypsané lekce

Photo shoot

Líbí se ti fotky našich lektorek a chceš mít také takové? Máš jedinečnou příležitost! Více info na našich fb stránkách.

Vypsané lekce

Jednorázové lekce

Openclass je jednorázová lekce, na kterou je vždy potřeba se zarezervovat samostatně. Platbu za lekci můžete uhradit převodem, z vaší eletronické peněženky nebo hotovostí na místě. Po telefonické domluvě lze na lekci přijít i bez rezervace (pokud je volné místo).

Stretching class

Intenzivní strečing celého těla s výrazným zaměřením na protahování zad a nohou. Díky tomuto tréninku budete za chvíli hravě zvládat flexibilně náročnější prvky na tyči. Vhodné pro všechny pokročilosti.

Vypsané lekce

Exotic high heels

Vypsané lekce

Hand&Head Balance

Balance na rukou a hlavě, pomalu a bezpečně s využitím jógových technik. Vhodné pro všechny a hlavně pro ty, kteří se těchto pozic obávají.

Vypsané lekce

Yoga stretch

Yoga Stretch – jemné posilování a protahování . Zaměříme se na zatuhlé a zkrácené partie /ramena, ruce, záda/ s využitím technik jógového uvolňování , vhodné pro všechny. Na lekci dlouhé legíny, ponožky, triko s dlouhým rukávem nebo mikinu.

Vypsané lekce

3 měsíční kurzy

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 200 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 1 800 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou. Kurzy, které obsahují názvu lomítko (např. L3/L4) jsou pokročilostí na pomezí daných úrovní.

L1 začátečník

Kurz určený úplným začátečníkům, kteří nemají s pole dance žádné zkušenosti. Učí se základní spiny, stání a sedy na tyči, základní invert hlavou dolů.

Vypsané kurzy

Čtvrtek začíná od 26. 1. 2017 20:00 Hradčanská 12 lekcí / 2200 Kč Přihlásit se

L2

Navazující kurz po L1, pracujeme na invertech (hlavou dolů) a budujeme sílu. Učí se šplhy, sjezdy a pokročilejší spiny.

Vypsané kurzy

Úterý začíná od 31. 1. 2017 12:00 I. P. Pavlova Sál 1 12 lekcí / 1800 Kč Přihlásit se

P1, P2, P3

Navazující kurzy po L5, učíme se silově náročnější prvky. Pro tanečnice, které se tyči věnují více než rok. Handspring, aysha, kombinace prvků a přechody mezi nimi.

Vypsané kurzy

Čtvrtek začíná od 26. 1. 2017 16:00 I. P. Pavlova Sál 1 12 lekcí / 2200 Kč Přihlásit se
Úterý začíná od 14. 2. 2017 9:30 I. P. Pavlova Sál 1 12 lekcí / 1800 Kč Přihlásit se

Show preparation

Vypsané kurzy

Neděle začíná od 5. 2. 2017 18:00 I. P. Pavlova Sál 2 12 lekcí / 2600 Kč Přihlásit se

L4

Navazující kurz po L3, učíme se prvky jako iceskyter, jogini, cupid, marley, jade, shoulder mount, dropy (kontrolované pády) aj.

Vypsané kurzy

Čtvrtek začíná od 19. 1. 2017 8:00 Hradčanská 12 lekcí / 1800 Kč Přihlásit se

L5

Navazující kurz po L4, učíme se náročnější spiny a prvky jako monkey brass, handspring, allegra, toothbrush aj.

Vypsané kurzy

Čtvrtek začíná od 19. 1. 2017 8:00 Hradčanská 12 lekcí / 1800 Kč Přihlásit se

Tréninkový prostor

Openspace je prostor pro Váš vlastní trénink. Neprobíhá zde řízená výuka. Vhodné pro ty, které nemají doma vlastní tyč, chtějí trénovat s kamarádkou nebo jim trénink 1x týdně nestačí a chtějí na sobě intenzivně pracovat. Jednorázový vstup je 100 Kč / openspace nebo si můžete pořídit permanentku na 3 měsíce. Cena permanentky je 1 000 Kč a zakoupit ji můžete na recepci studia I.P. Pavlova.

Funguje také jako náhrada za zameškané lekce z kurzů. Na lekci je vždy přítomna lektorka, která Vám na požádání vysvětlí a ukáže, co se dělalo na lekci, na které jste chyběla. Vstup na openspace, pokud se jedná o náhradu lekce, je samozřejmě zcela zdarma.

Vypsané lekce

Soukromé lekce

Pokud se nemůžete nebo se nechcete účastnit klasických kurzů s více tanečnicemi, rády Vám nabídneme individuální lekce pouze pro Vás a ve Vámi vybraných termínech. V případě zájmu o soukromé lekce, nás můžete kontaktovat na info@firefly-poledance.cz nebo na telefonním čísle +420775160335.