Workshopy

Workshopy jsou určeny úplným začátečníkům, kteří se vzdušnou akrobacií nemají žádné předchozí zkušenosti. Často jsou využívány jako zkušební lekce, pokud si nejste jistá, že by vás tato aktivita bavila a chcete si nejdřív vyzkoušet jen jednu lekci.

Photo shoot

Zaujaly Tě fotografie našich lektorek na našem facebookovém profilu nebo webu? Pokud bys ráda měla podobné, nabízíme focení s profesionální fotografkou.

Vypsané lekce

Aerial silks Natalie Nowak

Natalie je cirkusová umělkyně se zkušenostmi s vystupováním a výukou z Německa a Francie. Nyní máte možnost si zkusit pod její taktovkou něco z jejího repertoáru. Tento WS je veden v anglickém jazyce a je rozdělen do 2 bloků (10-12 hod a 12:30-14:30 hod) na žádost lektorky Natalie, která si pro Vás připravila část zaměřenou na techniku provedení prvků a sílu a druhou část zaměřenou na převedení získaných zkušeností do praxe a jejich umělecké ztvárnění.

Vypsané lekce

Jednorázové lekce

Openclass je jednorázová lekce, na kterou je vždy potřeba se zarezervovat samostatně. Platbu za lekci můžete uhradit převodem, z vaší eletronické peněženky nebo hotovostí na místě. Po telefonické domluvě lze na lekci přijít i bez rezervace (pokud je volné místo).

Stretching class

Chceš zlepšit svojí flexibilitu? Pomůže Ti pravidelný stretching! Protahuje se celé tělo s  důrazem na záda a nohy. Ideální pro ty, kteří chtějí se chtějí pustit do prvků na tyči náročnějších na flexibilitu. Vhodné pro všechny pokročilosti.

Vypsané lekce

Exotic high heels

Taneční hodina, kde se vysoké podpatky nezakazují , ale jsou povinné! Stud nechte v šatně a užijte si smyslnou choreografii! Na hodinu doporučujeme delší legíny a chrániče na kolena.

Vypsané lekce

3 měsíční kurzy

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 200 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 1 800 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou. Kurzy, které obsahují názvu lomítko (např. L3/L4) jsou pokročilostí na pomezí daných úrovní.

L2

Navazující kurz po L1, pracujeme na invertech (hlavou dolů) a budujeme sílu. Učí se šplhy, sjezdy a pokročilejší spiny.

Vypsané kurzy

Středa začíná od 17. 5. 2017 8:00 I. P. Pavlova Sál 2 12 lekcí / 1800 Kč Přihlásit se

P1, P2, P3

Navazující kurzy po L5, učíme se silově náročnější prvky. Pro tanečnice, které se tyči věnují více než rok. Handspring, aysha, kombinace prvků a přechody mezi nimi.

Vypsané kurzy

Středa začíná od 3. 5. 2017 9:00 I. P. Pavlova Sál 2 12 lekcí / 1800 Kč Přihlásit se
Úterý začíná od 9. 5. 2017 9:30 I. P. Pavlova Sál 1 12 lekcí / 1800 Kč Přihlásit se

Spinn kurz

Kurz na spinnové tyči. V běžných kurzech používáme tyče ve statickém režimu (pevné, neprotáčející se). V tomto kurzu si přepneme režim na spinnový (tyč se protáčí díky ložiskům v ní umístěným) a budeme pracovat s odstředivou silou.

Vypsané kurzy

Neděle začíná od 23. 4. 2017 17:00 I. P. Pavlova Sál 1 12 lekcí / 2200 Kč Přihlásit se

Show preparation

Jak zvládat vystoupení, na co nezapomenout v choreografii? Floorwork, spinová i statická tyč, výběr hudby a příslušný kostým – jak to všechno efektně spojit dohromady? To se dozvíte na našem speciálním kurzu!

Vypsané kurzy

Neděle začíná od 7. 5. 2017 18:00 I. P. Pavlova Sál 2 12 lekcí / 2600 Kč Přihlásit se

L4

Navazující kurz po L3, učíme se prvky jako iceskyter, jogini, cupid, marley, jade, shoulder mount, dropy (kontrolované pády) aj.

Vypsané kurzy

Pondělí začíná od 15. 5. 2017 18:00 I. P. Pavlova Sál 1 12 lekcí / 2200 Kč Přihlásit se

Tréninkový prostor

Openspace je prostor pro Váš vlastní trénink. Neprobíhá zde řízená výuka. Vhodné pro ty, které nemají doma vlastní tyč, chtějí trénovat s kamarádkou nebo jim trénink 1x týdně nestačí a chtějí na sobě intenzivně pracovat. Jednorázový vstup je 100 Kč / openspace nebo si můžete pořídit permanentku na 3 měsíce. Cena permanentky je 1 000 Kč a zakoupit ji můžete na recepci studia I.P. Pavlova.

Funguje také jako náhrada za zameškané lekce z kurzů. Na lekci je vždy přítomna lektorka, která Vám na požádání vysvětlí a ukáže, co se dělalo na lekci, na které jste chyběla. Vstup na openspace, pokud se jedná o náhradu lekce, je samozřejmě zcela zdarma.

Vypsané lekce

Soukromé lekce

Pokud se nemůžete nebo se nechcete účastnit klasických kurzů s více tanečnicemi, rády Vám nabídneme individuální lekce pouze pro Vás a ve Vámi vybraných termínech. V případě zájmu o soukromé lekce, nás můžete kontaktovat na info@firefly-poledance.cz nebo na telefonním čísle +420775160335.