Odeslat přihlášku na kurz P3

Každou středu 8:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 2
8 lekcí / 1667 Kč

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O kurzech

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 700 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 2 500 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou.

Pokud se nebudete moci Vašeho kurzu v určitý termín zúčastnit, je možná náhrada v rámci tzv. openspace, kdy Vám lektorka na požádání vysvětlí a ukáže, co se dělalo na lekci, na které jste chyběla. Vstup na openspace, pokud se jedná o náhradu lekce, je samozřejmě zcela zdarma.

Kurz vede
Kristína Skácelová

Pole dance se věnuji od roku 2015.

Oblíbený trik:
Mám ráda jednoduché triky, protože vypadají krásně, např. gemini, scorpio, butterfly, sed… Ale v oblibě mám i silové triky. Flexibilní moc nejsem, takže jsem ráda, že zvládnu jednodušší provazové variace, ale člověk se nesmí přestat snažit.

Moje lekce:
Snažím se, aby byla na lekci příjemná a přátelská atmosféra. Aby si kurzistky cvičení užily a postupně se dostávaly ke svým pole dancovým cílům.

Ve volném čase:
Pokud netrávím čas se svým synem, chodím ráda do fitka, na procházky se psem, jezdím na výlety. Doma ráda peču různé zdravé i nezdravé dobroty.

Sportovní úspěchy:
Sportovní úspěchy, kterými bych se mohla chlubit nemám. Už dvakrát jsem se přihlásila na soutěž, a těsně před ní jsem se zranila. Jsem ale hrdá na to, že jsem mohla být součástí první Opening Number crew na Express Yourself by Pole and Me.

Kontakt:
kristinaskacelova@gmail.com
+420 736 135 735