Odeslat přihlášku na kurz Aerial Hoop P1

Každý čtvrtek 18:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
11 lekcí / 2475 Kč

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O kurzech

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 700 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 2 500 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou.

Pokud se nebudete moci Vašeho kurzu v určitý termín zúčastnit, je možná náhrada v rámci tzv. openspace, kdy Vám lektorka na požádání vysvětlí a ukáže, co se dělalo na lekci, na které jste chyběla. Vstup na openspace, pokud se jedná o náhradu lekce, je samozřejmě zcela zdarma.

Kurz vede
Barbora Slabenakova

Aerial hoop dělám od roku 2017.

Oblíbený trik:
Jsem převážně samouk a tak mě baví každý nový trik, co se naučím, nejvíce pak kombinace s plynulými přechody mezi prvky.

Moje lekce:
Bývají mixem všeho: nových prvků, opakování v kombinacích i choreografií. Snažím se je přizpůsobovat úrovni svých kurzistů a vést tak, aby se nikdo nenudil a nezranil.

Sportovní úspěchy:
Kdysi dávno jsem se se svým týmem umístila na 3. místě MČR v Estetické skupinové gymnastice, což nám následně umožnilo účastnit se mistrovství světa. A také mám na kontě 3. místo v celorepublikové soutěži v degustaci kávy. Disciplína se jmenuje Cupping a setkáte se s ní na baristických kláních.

Kontakt:
b.slabenakova@gmail.com