Odeslat přihlášku na AcroYoga workshop

28. 4. 2019 10:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
450 Kč

Již třetí z řady workshopů zaměřených na akrojógu a párovou akrobacii. Workshop je vhodný pro ty, které si rády vyzkouší novou aktivitu ve dvojici s kamarádkou nebo partnerem, není však potřeba hlásit se ve dvou. Workshopu se mohou zúčastnit začátečníci i ti, kteří už mají s akrojógou zkušenosti - budeme ukazovat různé varianty, takže si každý najde, co mu bude vyhovovat.

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O workshopech

Workshopy jsou určeny buď  pokročilým tanečnicím, kteří mají zájem o intenzivní výuku nebo úplným začátečníkům, kteří se vzdušnou akrobacií nemají žádné předchozí zkušenosti. Často jsou využívány jako zkušební lekce, pokud si nejste jistá, že by vás tyto lekce bavily a chcete si jej nejdřív vyzkoušet, než se přihlásíte do kurzu. Workshopy mohou být hodinové (200 Kč) nebo 90ti minutové (300 Kč) a probíhají pouze o víkendech nebo o svátcích. Pokud jste držitelé voucheru z portálu slevomat.cz, uveďte prosím v přihlášce také číslo vašeho voucheru! Aktuálně vypsané workshopy pro začátečníky najdete v celkovém přehledu lekcí na našich webových stránkách pod záložkou „kurzy a lekce“.

Kurz vede
Jiřina Kaufmanová

Jiřina Kaufmanová