Odeslat přihlášku na Flexi &Mobility -split

26. 2. 2023 9:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
550 Kč

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O workshopech

Workshopy jsou určeny buď  pokročilým tanečnicím, kteří mají zájem o intenzivní výuku nebo úplným začátečníkům, kteří se vzdušnou akrobacií nemají žádné předchozí zkušenosti. U každého workshopu je jeho zaměření definováno. Workshopy pro úplné začátečníky jsou často využívány jako zkušební lekce, pokud si nejste jistá, že by vás tyto lekce bavily a chcete si jej nejdřív vyzkoušet, než se přihlásíte do kurzu.

Kurz vede
Michel Dryadalis

Michel Dryadalis, vlastním jménem Michal Klapetek.

Vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, v rámci svého studia strávil 2 letní stáže na prestižní škole ve Philadelphii v USA.

Svoji kariéru baletního umělce věnoval olomouckému divadlu, kde měl možnost si zatančit mnoho úspěšných rolí jako je John Lennon v představení Beatles nebo Puk v Shakespearově hře Sen noci svatojánské.

Díky svým dovednostem procestoval svět s profesionálním ruským souborem Královského baletu (Benátky, Padova, Bologna, Linz, Mnichov, Lausane, Bern, Lugano, Ženeva atd.)

Do Ameriky se opět podíval se svými svěřenci, jako lektor baletní školy. Zde vybojovali zlatou medaili.

Nyní hostuje na různých divadelních scénách v ČR v úspěšných baletních a muzikálových představeních.

Působí a věnuje se choreografii a režii v divadelní společnosti Variety Costail Theatre, kde vytvořil pánské kabaretní přestavení CoqTale.